اسکار 2018 بدنبال بررسي مرگ استالين

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
طنز انگليسي "مرگ استالين" در روز 9 مارس در آمريکا افتتاح شد، پس از آنکه در BAFTA ها تأثير گذار بود، جايي که آن را براي بهترين فيلم بريتانيايي و بهترين فيلم اقتباس شده نامزد کرد. اما طراح، کارگردان و همکارش Armando Iannucci، در حال حاضر به صحنه جايزه آمريکا آشنا است. آيا مي تواند او را از اسکار به امي و دوباره به اسکار بازگرداند؟

Iannucci در بريتانيا براي سري هايي مانند "من آلن پورتريج" و "ضخيم از آن" شناخته شده بود، قبل از اولين تاثير بزرگي در حوضچه. در سال 2009، "The Thick of It" را به زرق و برق سياسي "In the Loop" متصل کرد، که در پشت صحنه هايي که باعث شد ايالات متحده و انگليس را به جنگ ناخوشايند در خاور ميانه کشاند، را بررسي کرد. اين فيلم منوچوچي و همکارانش را به عنوان نامزدي اسکار بهترين فيلمنامه اقتباس کرده است و او را به صورت کامل در سراسر جهان با ناسازگاري سياسي آمريکا با سري HBO "Veep" هدايت کرد.

"Veep" در سال 2012 معرفي شد و طنز تيره آن را به جهان از معاون ناکارآمد، Selina Meyer (جوليا لوئيس دريفوس) اعمال کرد. Iannucci اين نمايش را براي چهار فصل اجرا کرد و دو نامزدي را از هفت نامزد دريافت کرد: بهترين سري کمدي و بهترين کمدي نوشتن (براي قسمت "انتخابات شب") در سال 2015.

اکنون يونسوچي دوباره مجددا مهاجرت کرده است، اين بار به مادر روسيه براي قطعه اي در مورد آخرين روزهاي ديکتاتور ژوزف استالين و هرج و مرج که پس از مرگ او فوران کرد. اين فيلم به عنوان يکي از مشهورترين فيلمهاي سال 2018 تاکنون با نمره متاکريتي 88 و 97 درصد طراوت در گوجه فرنگي روتين ظاهر شده است. اين فيلم نشان مي دهد که Iannucci به عنوان يک مجري انحصاري سياسي است. اين يک کمدي سولفور سياه است که "فوق العاده بازي مي کند." اين "پيچيده و تقريبا نيهيليست" است، اما همچنين "جالب ترين و عجيب ترين کمدي سال تا کنون "به نظر بسياري از منتقدان.

آيا فکر مي کنيد آکادمي آمريکايي به فيلم و همچنين آکادمي بريتانيا پاسخ خواهد داد؟ بررسي برخي از بررسي هاي زير و پيوستن به بحث در مورد اين و بيشتر در انجمن هاي ما.

Manohla Dargis (نيويورک تايمز): "کمدي عجيب و غريب به ندرت جالب تر و يا وحشيانه تر از آن است که آن را از Armando Ianucci، يک virtuoso از انجماد سياسي مي آيد ... خنده در جهنم و امواج در" مرگ استالين "تحويل داده شده در ترکيبي از درخشان ترتيبي از وحشيانه يک لاينر، گفتگو لک زدن و به طور کامل timed slapstick. "

پيتر برادشاو (The Guardian): "ترس مانند گاز از يک جسد در وحشت وحشتناک آرماندو يونسوکي" مرگ استالين "افزايش مي يابد. اين يک کمدي سولفور سياه است ..." مرگ استالين "فوق العاده بازي مي شود و با يخ و نيروي بي رحم با يک ليست A ليست. پيوندهاي ضعيف وجود ندارد. هر يک نقش آلو دارد هر فشرده هر قطره وحشتناک زرق و برق دار است. "

آليسا ويلکينسون (وکس): "اکثر کمدي فيلم به جاي متني، موقعيتي و نه متني است، که مي گويد خنده دار است، زيرا اين درست است ..." مرگ استالين "، پيچيده ترين و تقريبا نيهيليستي است که منبعي از سياست است: يک تيم افرادي که از لحاظ روحي و رواني، بدون اعتقاد واقعي، به جز تمايل به قدرت و موقعيت، فاقد اعتبار هستند. "

پيتر تراورس (رولينگ استون): "چه کسي فکر مي کرد که مرگ يک ديکتاتور روحاني کشته شده، مي تواند شما را نااميد کننده بخواند؟ اين "مرگ استالين" براي شما، يک تراژدي شگفت انگيز - و براي جالبترين و عجيب کمدي سال گذشته تا کنون - از ذهن بارور آرماندو يونسوچي، طنزپرداز سياسي بريتانيا در پشت "VEP" HBO و Strangelovian شگفت انگيز "در حلقه" (2009). "ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل