کريستن وايگ در Wonder Woman 2 ترسناک تر مي شود

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلکريستن وايگ نقش خود را در


کريستن وايگ نقش خود را در "Wonder Woman 2" ترساند

"Wonder Woman 2" يک شخص F (el) براي بازي کردن خائن است: Kristen Wiig. پته جنکينز، مدير فيلمبرداري "شب شنبه شب"، روز جمعه در توييتر تاييد کرد که جواهري در عاقبت آينده قرار دارد.

"به طوري فوق العاده خوش شانس است که به استقبال Kristen Wiig حساس و حساس به خانواده Wonder Woman خوشامد بگويد." "نمي توانم صبر کنم تا نهايتا با يکي از موارد مورد علاقه ام کار کنم. و از آنچه که ما برنامه ريزي کرده ايد هيجان زده هستيم. "

ويج، که در سال گذشته به "مادر" تبديل شد، در ماه هاي گذشته مذاکراتي با اين موضوع داشته است. يوزپلنگ مانند با سرعت و قدرت فوق العاده ي انسان، اولين بار در کوئيک DC در سال 1943 ظاهر شد و از طريق چهار تجسم، به طوري که Jenkins و Wiig خواهد بود بسياري از قرعه کشي از.

جينکينز نوشتن برنامه عکاسي با جيم جکس جيمز و ديويد کالاهام ("The Expendables") سرمربي DC Comics است. تا کنون Gadot و Wiig تنها اعضاي منتخب تاييد شده هستند.

و حالا ما از فيلم به جايزه هاي تلويزيوني مي رويم! مطمئن باشيد که پيش بيني هاي ام امي را امروز انجام دهيد تا خودي هاي هاليوود بتوانند ببينند که چگونه نمايش ها و اجراي تلويزيوني هايشان در شانس ما زياد است. شما مي توانيد پيش بيني هاي خود را تغيير دهيد، همانطور که اغلب قبل از آنکه قبل از نامزدي در روز 12 ژوئيه اعلام شود، پيش از آنکه نامزدهاي خود را در 12 ژوئيه اعلام کنيد، پيش بيني هاي خود را تغيير دهيد. و در مورد 2012 امي که در حال حاضر با خودي هاي هاليوود در انجمن هاي تلويزيون ما اتفاق مي افتد، شرکت کنيد. بيشتر اخبار خبري طلا دربي را مطالعه کنيد.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل