مارگليز در سريال جديدش با عنوان موهاي قرمز

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلJulianna Margulies به نظر مي رسد قرمز داغ در سري جديد AMCJulianna Margulies به نظر مي رسد قرمز داغ در سري جديد AMC "Dietland"

آماده براي ديدن Julianna Margulies مانند شما او را ديده ايد قبل از: با موهاي قرمز! ستاره "خوب همسر" در نمايشنامه AMC جديد "ديستلند"، در 4 ژوئن به نمايش در مي آيد و با قضاوت با اين عکس هاي اول نگاه مي کند، او قطعا با آن آشنا نيست.

بر اساس ساراي واکر رمان با همان نام، سري ترسناک کميک، به عنوان يک انتقام فانتزي توصيف، ستاره جوي ناش ("دوقلو قله") به عنوان کوارت پلو، يک نويسنده معروف يک مجله محبوب مد روز نيويورک است که با خودخواهي مبارزه مي کند، تصوير وقتي که او به سمت پذيرش خود کار مي کند، مردان برجسته متهم به تجاوز و سوء استفاده جنسي، ملاقات مي کنند.


مارگليز در اولين نقش اصلي خود در سريال پس از «همسر خوب» در سال 2016 به پايان رسيد، مارگليس بازيگر کيتي مونتگومري، کارگردان پرطرفدار (و بسيار شيک) است. سه بار برنده ي امي، برخي از پرچم هاي مهم Miranda Priestly را از بين مي برد و شرم آور است که ما بايد تا سال آينده صبر کنيم تا ببينيم آيا Emmy مي تواند طوفاني کند.

"ديستلند" همچنين رابين ويگرت ("Big Little Lies") را به عنوان وپا باپتيست، آدم روتنبرگ (Ripper Street) به عنوان کارآگاه NYPD Dominic، Tamara Tunie ("Law & Order: SVU") به عنوان جوليا، روونا کينگ ("Shut چشم ") به عنوان خبرنگار Cheryl Crane-Murphy و Will Seefried (" The Deuce ") به عنوان بن. مارتي نکسون ("غيرواقعي") به عنوان تهيهکننده اجرايي فعاليت ميکند و قسمتهاي متعددي از فصل اول 10 قسمت را هدايت خواهد کرد.

و حالا ما از فيلم به جايزه هاي تلويزيوني مي رويم! مطمئن باشيد که پيش بيني هاي ام امي را امروز انجام دهيد تا خودي هاي هاليوود بتوانند ببينند که چگونه نمايش ها و اجراي تلويزيوني هايشان در شانس ما زياد است. شما مي توانيد پيش بيني هاي خود را تغيير دهيد، همانطور که اغلب قبل از آنکه قبل از نامزدي در روز 12 ژوئيه اعلام شود، پيش از آنکه نامزدهاي خود را در 12 ژوئيه اعلام کنيد، پيش بيني هاي خود را تغيير دهيد. و در مورد 2012 امي که در حال حاضر با خودي هاي هاليوود در انجمن هاي تلويزيون ما اتفاق مي افتد، شرکت کنيد. بيشتر اخبار خبري طلا دربي را مطالعه کنيد.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل