آيا امري زن سياه پوست اسکار 2018 را ميبرد ؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلEmmys در سال 2018 تنها برنده دوم سياه پوست بهترين بازيگر زن جوان خواهد بود


Emmys در سال 2018: پادشاه ادواردز ("B & B") تنها برنده دوم سياه پوست بهترين بازيگر زن جوان خواهد بود.

سلطنت ادواردز در سال 2015 به عنوان نيکول آوانت و نيکول آوانت به عنوان بهترين بازيگر زن جوان (2016-2017) نامزد شده است، اما هنوز در انتظار اولين پيروزي اوست. خبر خوبي براي او اين است که هيچ کدام از بازيگراني که او را پيش از آن شکست داده اند در جريان اين سال هستند. آيا اين يک راه روشن براي پيروزي است؟ اگر چنين است، او تاريخ را تنها زن دوم رنگ مي کند تا اين جايزه را به دست آورد.

هنگامي که ادواردز اولين بار در سال 2016 متقاعد شد، جايزه به "حق اوبرين" براي بازي "پيج لارسون" در "روزهاي زندگي ما" رفت، اما شخصيت او کشته شد، بنابراين او در سال آينده از دفاع از امي خود باز نخواهد گشت. اين لکسسي آينوورث بود که در سال 2017 به عنوان کريستينا ديويس در "بيمارستان عمومي" غلبه داشت. آينوورث تا ژوئيه 2017 در "GH" باقي ماند، اما در سال جاري در انتخابات پيش از انتخابات قرار نگرفته است. اين امر درب ادواردز را باز مي کند، و کاربران ما فکر مي کنند که او از طريق آن قدم مي زند.

صدها نفر از کاربران طلا دربي از پيش بيني هاي امي روزانه خود وارد شده اند و بر اساس پيش بيني هاي جمعي خود، ادواردز پيشرو است که با شايستگي هاي 21/10 به دست آورد. اين شامل پشتيباني از 18 نفر از 24 کاربران برتر ما که بالاترين امتياز را براي پيش بيني نامزدهاي سال گذشته داشتند و 20 نفر از 24 ستاره ستاره ما که بالاترين نمرات را در مقايسه با پيش بيني هاي دو ساله خود ترکيب کرده اند.
به خبرنگاري رايگان با طلاي دربي با آخرين پيش بيني ها پيوست کنيد

ادواردز بازيگر سوم خواهد بود که اين دسته را براي "پررنج و زيبا" پس از آدريان فانتز (2001) و جنيفر فينگگن (2002-2004) به دست آورد. اما تنها زن ديگري از رنگ که براي هر نمايشگاه از آن زمان براي اولين بار در سال 1985 صادر شده بود، کريستال خليل بود که در سال 2012 براي نقش او به عنوان "ليلي وينترز" در "جوان و بي سر و پا" غلبه کرد. با شما موافقم شانس ما اين است که ادواردز لبه دارد و تاريخ را مي سازد؟
روز پيش امي نامزد دريافت جايزه آنها را تا 21 مارس تغيير دهيد

اطمينان حاصل کنيد که پيش بيني هاي امي روزانه خود را انجام دهيد تا خودي هاي هاليوود بتوانند ببينند که چگونه نشان مي دهد و اجرا کننده هايشان در شانس ما چيره مي شوند. شما مي توانيد پيش بيني هاي خود را تغيير دهيد تا قبل از اينکه نامزدها در 21 مارس اعلام شوند. در جريان بحث هاي شديد در مورد اميواي روزهاي سال 2018 که در حال حاضر با خودي هاي هاليوود در انجمن هاي روز تلويزيون ما برگزار مي شود، بيشتر اخبار خبري طلا دربي را مطالعه کنيد.ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل